1200₺ ve Üstü Kargo Ücretsiz                        1200₺ ve Üstü Kargo Ücretsiz                        1200₺ ve Üstü Kargo Ücretsiz                    1200₺ ve Üstü Kargo Ücretsiz                    1200₺ ve Üstü Kargo Ücretsiz                    1200₺ ve Üstü Kargo Ücretsiz

İade & İptal İşlemleri

İade ve Değişim Şartları

Değişim:

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları, varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde  ürün ile beraber gelen faturanın bir nüshasını da, ürünü teslim aldığınız kargo şirketi (ARAS KARGO)  ile kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ürün değişimi merkezimizde gerçekleştikten sonra kargo ücreti tarafımızca ödenerek size gönderilir.  Değişim işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. (Kampanyalı ürünler hariç.)

ÖNEMLİ: İlk değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti alıcı ödemeli olarak gönderilir. Yani ilk değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretini ZDN JEANS öder. 

2. ve sonrasındaki değişim işlemlerinde ve değişim işleminden sonra müşterinin ürünü iade etme talebinde kargo ücretlerini gönderici öder.

Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize kargo ücreti alınmadan gönderilecektir , istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır.

Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size SMS yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.

NOT: Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 14 günü geçmiş,kullanılmış,satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa.Faturası iki nusha halinde,(varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde;ürün kabul edilmeyecek,tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

Değişim/İade işlemleri için göndereceğiniz ürün/ürünlerin kargo ücretleri anlaşmalı kargo şirketi (ARAS KARGO) ile göndermeniz halinde tarafımızca ödenmektedir. Farklı bir kargo şirketi ile alıcı ödemeli olarak göndermeniz halinde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir. 

 

Değişim Adresi : Mehmet Nezihi Özmen Mah. Savaş Cad. Kavaklı Sok. No:19 Kat:4 Merter Han Güngören / İSTANBUL

E-MAİL : info@zdnjeans.com.tr

Telefon : 0553 211 4844

 

İade:

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür.İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir.

Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0553 211 4844  nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

İadeye konu olan ürünü;her iki faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri ( hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) Aras Kargo (444 25 52 ) aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak," ZDN Jeans Aras Kargo - AKASYA ŞUBESİ'ne göndermeniz gerekmektedir.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde kargo ücreti kesilerek kalan tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ve kargo ücreti  kesilerek , alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.

İade Adresi : Mehmet Nezihi Özmen Mah. Savaş Cad. Kavaklı Sok. No:19 Kat:4 Merter Han Güngören / İSTANBUL

E-MAİL : info@zdnjeans.com.tr

Telefon : 0553 211 4844